Зимски празници у Америци

У салону Градске библииотеке Вршац, 15. децембра 2016. године, одржана је радионица са темом „Зимски празници у Америци“, за децу узраста од 11 – 13 година. Радионица је имала интерактивни карактер уз пригодну презентацију зимских празника у Америци. Ученици основних школа и приватних школа за учење страних језика из Вршца присуствовали су овој радионици. Радионицу је водила Јасна Кунић, регионални директор Имформационог центра при америчкој Амбасади, задужена за културу.

Овом приликом Градска библиотека Вршац добила је на поклон књиге за децу, тинејџере, награђиване књиге, класична дела, речник и материјал за учење енглеског језика, такође и два електронска читача за књиге Kindle. У оквиру саме радионице презентован је и интерактивни сајт http://www.noradsanta.org где деца могу да прате у сваком тренутку где се налази Деда Мраз. Топло препоручујемо посету овог сајта где деца поред многобројних садржаја, кратких филмова о Деда Мразу, божићних песмица, игрица могу да уче енглески језик као и да проширују своја знања из разних области.

Срећни божићни и новогодишњи празници!

sad 1

sad 2